סוגי פאות

אם הנכם זקוקים לפאה בין אם מדובר ממניעי דת או ממניעים אסתטיים – הגעתם למקום הנכון! אצלנו תוכלו למצוא את הפאה שתתאים לכם באופן אישי וזאת בכדי שתוכלו ליהנות ממראה אסתטי ואותנטי ככל האפשר. אנו נשמח לסייע לכם בדיסקרטיות מלאה ולהתאים עבורכם את הפאה הטובה ביותר בשבילכם, שתענה על כל הצרכים שלכם. הפאות מיוצרות משיער 100% טבעי, התחייבות לשיער כשר  ואיכותי שמקורו מאירופה. הפאות שמיובאות מרוסיה ואוקראינה, הידועות כמובילות באיכות השיער בשוק השיער הבינלאומי. מדובר בשיער 100% טבעי, בתולי, משי רך, זוהר, עדין ונטול קשרים. אצלנו יש לכם אפשרות לקבל פאה בהתאמה אישית, עם תספורת מודרנית שתתאים לכם באופן אישי. 


פאות לנשים במגזר החרדי

יש לנו מגוון פאות כשרות למגזר החרדי. הפאות עשויות משיער רוסי איכותי וכשר שמורשה על פי ההלכה בקרב נשים במגזר החרדי. הפאות שלנו עשויות משיער אנושי שנבחר בקפידה, השיער הוא בתולי וטבעי ולא עבר תהליכים כימיים, מה שמקנה לו תחושה של רוך, נעימות ומראה טבעי ואסתטי.


פאות משיער רוסי

פאות משיער רוסי נחשבות לפאות האיכותיות והטובות ביותר בעולם. השיער הרוסי הוא 100% טבעי בתולי, מה שהופך אותו לשיער משי, רך ונעים למגע, עם מראה שיער אסתטי שנראה בדיוק כמו שיער טבעי. יתרה מכך, השיער הרוסי הוא שיער כשר המותר על פי ההלכה לשימוש על ראשה של אישה יהודייה. 


פאות משיער ברזילאי

פאות משיער ברזילאי נחשבות לפאות איכותיות וטבעיות כמו השיער הרוסי. השיער הברזילאי הוא חלק  גלי עד מקורזל ומגיע על פי רוב בכל הגוונים ומתאים לאקלים הישראלי. מדובר בשיער שלא עבר עיבוד כימי ונגזר מראשם של אנשים. השיער הברזילאי הוא שיער קשה להשגה שיש לו ביקוש גבוה. 


פאות סרט

פאות סרט משמשות כאביזר אופנתי. פאות סרט מעניקות גם פאה מעוצבת ויפה וגם סרט לשיער. את פאות הסרט ניתן להתאים לכל אישה באופן אישי בהתאם לסגנון שלה. פאות סרט מגיעות במגוון רחב של גוונים, אורך שיער,100% בתולי, טבעי וכשר. אנו מבצעים עיצובי סרטים – מה שהופך אותן לפופולריות מאוד בקרב נשים רבות. פאות סרט הן פאות חזקות ואיכותיות מאוד ותוכלו ליהנות מהן לטווח הארוך. אנו נבצע התאמה אישית וייחודית בהתאם לצרכים ולטעמה של אישה וזאת על מנת להקנות לה מראה אסתטי ויפה